Značka Vans už nie je len o teniskách: Čo tak Vans mikiny?

V predchádzajúcich článkoch sme sa venovali ikonickým, štýlovým a nezameniteľným teniskám či batohom. Značka Vans však už dávno nedisponuje len rozmanitou ponukou tenisiek, ale aj trendy oblečením. Medzi oblečenie, na ktoré sa zameriava patria aj mikiny. Pohodlné a originálne Vans mikiny tvoria značnú časť predaja tejto značky a častokrát nie je ľahké si vybrať len jednu svoju favoritku. My vám však ukážeme výber tých najlepších z najlepších a garantujeme vám, že si ich aj vy obľúbite. Predsa, každý má rád svoje pohodlie a zároveň chce vyzerať dobre a na to sa Vans mikiny zameriavajú.

Aj vy nám dáte za pravdu, že kedysi boli mikiny používané najmä na športové aktivity alebo na domáce účely, keď ste nemali záujem vytiahnuť päty z domu a radšej ste svoj deň strávili v pohodlí domova a to vám zaručili aj komfortné oblečenie? Áno, mikiny majú takú tendenciu a cítime sa v nich veľmi dobre. No časy sa zmenili a to aj móda. Dnes je úplne bežné si obliecť v podstate hocičo hocikam. V súčasnosti už nie je prekvapením, ak si muž zladí, napríklad, k elegantnému obleku či smokingu tenisky, a to dokonca aj na vlastnú svadbu, ak sú pomerne vhodné. Áno, sú aj také prípady. Ženy si taktiež bežne obujú, napríklad, k princeznovskej tylovej sukni klasické „vansky“. Takýchto príkladov a prípadov je v 21. storočí mnoho a to isté platí aj o mikinách. Klasické bežné mikiny, medzi ktoré môžeme radiť aj Vans mikiny, ktoré by ste istú dobu nosili len doma, sa dajú poňať nielen športovo alebo do mesta, ale aj do spoločnosti. Na určitých spoločenskejších akciách sa bežne mladí ľudia, najmä muži, objavia v mikiny bez kapucne, spod ktorej im vytŕča golier bielej košele. Síce to nie je vhodné úplne na každú slušnú udalosť, no na väčšine s tým pokojne obstoja a vyzerajú mladistvo a moderne.

V súčasnosti je veľmi jednoduché, no na druhej strane i obtiažne nájsť si oblečenie podľa svojich predstáv. Jednoduché je to najmä z toho dôvodu, že momentálne na trhu funguje nespočetné množstvo výrobcov a značiek, ktoré ponúkajú nekonečne veľa druhov oblečenia, rôzneho materiálu, farieb, vzorov, štýlov, ba aj ceny, takže je pomerne ľahké si niečo vybrať. No odhliadnuc od tejto skutočnosti, pre niekoho je obtiažne nájsť si kúsok svojich snov, pretože ho zaujímajú rozličné aspekty pri výbere oblečenia a nechce si kúpiť len tak hocičo. A práve Vans mikiny sľubujú originalitu, nadčasovosť a jednoznačne pohodlnosť. Ak sa rozhodnete investovať do takéhoto kúsku, nebudete ľutovať.

ZASE TÁ ČIERNA!

Čím lepšie začať výber štýlových Vans mikín, ako klasickou čiernou s bielym nápisom. Táto nestarnúca klasika nikdy nesklame a sľubuje pohodlnosť, štýlovosť a určitý stav bezpečnosti, lebo s ňou nemáte šancu „šliapnuť vedľa“. Vans mikiny tohto typu by pravým nositeľom Vans nemali chýbať, lebo dokonalo a jednoducho reprezentujú princíp značky. Ak práve nehľadáte nič zložité a prekombinované, no chcete zostať zároveň „IN“, táto čierna favoritka s kapucňou, vreckami a neprehliadnuteľným logom je pre vás ako stvorená. Rozhodne stojí za to dať jej šancu, nemyslíte?

NETRADIČNE TRADIČNÁ

Ďalšia z kategórie Vans mikín, ktorá pôsobí iným dojmom, než na aký sme u značky Vans zvyknutí. Neodhaľuje veľké jednoznačné logo „VANS“ na hrudnej časti, no skrýva v sebe znaky, typické práve pre tohto výrobcu. Jedným z takýchto znakov je malý nápis na ľavej strane mikiny, ktorý ukazuje, že ide o značku Vans. Napriek tomu, že tento nápis nie je veľmi viditeľný, nejde o žiaden nedostatok. Pozornosť totiž púta dlhý nápis, ťahajúci sa pozdĺž celého pravého rukávu, vďaka ktorému zanecháva Vans mikina originálny dojem. Na rukáve sa píše „VANS OFF THE WALL“, čo je zároveň dlhoročným logom tejto firmy, takže je zachovaná tradičnosť na tomto pomerne netradičnom kúsku. Nás rozhodne zaujala aj farba, ktorá predstavuje určitý odtieň tyrkysovej. A vás?

ARMY DETAILY MUSIA BYŤ

Kategória s názvom Vans mikiny sa skladá u rozličných typov a druhov mikín, no do radu tých pohodlných a zároveň príjemných na pohľad určite môžme zaradiť kúsok s takzvaným klokaním vreckom, bez zipsu a s príjemnou kapucňou, ktorá ochráni pred zimou, ale aj pred zvedavými pohľadmi, keď sa chceme uchýliť do vlastného sveta. Šedočierna farba si získala svoje miesto medzi mikinami, ale aj iným oblečením a pôsobí neutrálne, nevtieravo, ba dokonca moderne. Ak je navyše ozvláštnená nejakým vzorom alebo obrázkom, je to len bonus pre vás a originálny kúsok máte vo svojej skrini zaručený. My sme sa zamilovali do Vans mikiny s potlačou skateboardu, ktorý je pre značku Vans typický, keďže pôvodne ide o skaterskú značku. Originalitu jej navyše dodáva maskáčový vzor, ktorý sa aj v súčasnosti teší veľkej obľube.

 

CLASSY STYLE

Nie ste typ, ktorý by obľuboval veľké, kapucňové a vreckové mikiny? Vsadíte skôr na niečo o trochu elegantnejšie a zároveň si túžite zachovať svoj milovaný komfort? V tom prípade by mohli byť pre vás ako stvorené jednoduché Vans mikiny práve bez kapucní, zipsov a bočných vreciek. Nekomplikovaný čistý štýl takýchto mikín sa hodí na viaceré príležitosti a okrem školy, mesta či prípadne práce si ich môžte zvoliť aj na slušnejšiu udalosť. Samozrejme, pokiaľ to dress code takýchto akcií umožňuje. Ak sa chystáte, napríklad na výstavu, rodinnú oslavu alebo skúšku v škole, či jednoducho hľadáte outfit ktorý sa označuje ako športová elegancia, v tom prípade môžte ako súčasť výzoru aj takúto mikinu. Stačí ak ju skombinujete napríklad s bielou košeľou, farebne ladiacimi nohavicami a nevtieravou obuvou. Čo poviete napríklad na túto s jemnou potlačou značky?

FAREBNÉ VANS MIKINY

Ak ste fanúšikom farieb, v tom prípade ste na správnom mieste. Vans mikiny nie sú v ponuke len v čiernej alebo podobných tmavších farbách, no disponujú aj rôznymi inými trendy farbami, ktoré vás zahrejú nielen na tele, ale na duši. Nástupom jesene začína aj oveľa chladnejšie počasie, než na aké sme boli zvyknutí na jar a v lete a ľudia často menia svoje šatníky a dopĺňajú ich o teplejšie kúsky. Mikiny takýmito kúskami jednoznačne sú a takmer každý má v skrini minimálne jednu. Ak hľadáte novú na doplnenie svojho šatníka, takouto vínovočervenou nič nepokazíte a budete vďaka nej ladiť aj ku chladným ročným obdobiam akými sú jeseň a zima, pretože červená k daným obdobiam určite patrí. Táto je navyše obohatená výrazným Vans nápisom so zaujímavou potlačou.

BONUS NA KONIEC

Bonusom na záver je opäť čierna „klokania“ mikina s kapucňou, ktorá na prvý pohľad nepôsobí ako typická Vans mikina, pretože nemá vpredu vytlačený nápis VANS. No namiesto neho je tam milý obrázok chlapca so zlomeným skateboardom. To značí jednu z mnohých spoluprác značky VANS. Táto mikina je konkrétne kolaboráciou VANSxPEANUTS. Kto by nepoznal postavičku Charlie Brown a najmä jeho psa Snoopyho? Vans s týmito postavičkami ponúka množstvo produktov, medzi ktorými jej aj táto sympatická mikina.